Wózek widłowy ESM STILL – do wąskich korytarzy

28 czerwca 2013, 11:31

Elektryczny wózek techniki magazynowej ESM firmy STILL przystosowany został do manewrowania w wąskich korytarzach roboczych. Ułatwiają to niewielkie gabaryty oraz bardzo dobra zwrotność, z kątem skrętności kół wynoszącym 92 stopnie.

STILL ESMSTILL ESM

Ze względu na swoją wszechstronność, elektryczny wózek techniki magazynowej ESM firmy STILL powinien sprawdzić się zarówno jako wyłączne narzędzie pracy, jak i wielozadaniowy model w większej flocie. Wózek posiada parametryzowany program jazdy, a dzięki połączeniu w jeden element masztu, podwozia i dachu kabiny, jest stabilny w zakrętach.

STILL ESMESM przystosowany został to pracy w obciążeniu 1000 kg. Zawór proporcjonalny sprawia, że podnoszenie wideł odbywa się płynnie aż do maksymalnej wysokości 5300mm. Maszt, nawet przy pełnym załadunku, nie ogranicza pola widzenia. Pełną widoczność we wszystkich kierunkach gwarantują także panoramiczne szyby, boczna pozycja operatora oraz ergonomiczny kształt kabiny. Równocześnie pojazd ma zwartą konstrukcję z wytrzymałym dachem, zapewniającym bezpieczeństwo pracownika. Brak ramion podporowych pozwala z kolei operatorowi szybko i bez wysiłku pobierać towary.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!