Nowa aplikacja mobilna od CMA

1 lipca 2013, 9:34

CMA Monitoring zaprezentowało nową aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android – Automonitoring Mobile. Zaprojektowano ją tak, by korzystanie z niej było proste i ułatwiało szybkie namierzenie pojazdu.

Użytkownicy podstawowej wersji systemu GPS, mają teraz natychmiastowy dostęp do swoich pojazdów poprzez smartfony i Internet mobilny. Aplikacja jest darmowa, i mogą z niej korzystać wszyscy klienci CMA Monitoring.


Najważniejsze funkcje systemu Automonitoring Mobile

  • Szczegóły pojazdu – wyświetla podstawowe parametry pojazdu dostępne w bieżącym momencie.
  • Trasy pojazdu – zawiera listę przebytych tras przez pojazd w formie tekstowej i zawiera informacje na temat uruchomień i zatrzymań pojazdu wraz z podstawowymi informacjami w trakcie danej trasy.
  • Aktualna lokacja – umożliwia wyświetlenie na mapie aktualnej pozycji wskazanego pojazdu lub wielu pojazdów jednocześnie,
  • Trasa na mapie – umożliwia wyświetlenie na mapie w formie graficznej przebytej trasy wskazanego pojazdu lub wielu pojazdów jednocześnie.
     

– „Zaobserwowaliśmy silną potrzebę zwiększenia obecności systemu lokalizacji pojazdów w świecie urządzeń mobilnych. Po przeprowadzeniu badań i analiz nad sposobem korzystania z naszego systemu, postanowiliśmy udostępnić naszym klientom możliwość korzystania z systemu w jeszcze prostszy i szybszy sposób” – powiedział przedstawiciel CMA Monitoring.

Więcej informacji na stronie www.cma.com.pl
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!