Zwycięzca konkursu Grasz o staż w Solarisie

4 lipca 2013, 16:39

Solaris dołączył do grona fundatorów nagród ogólnopolskiego konkursu „Grasz o staż”. W osiemnastej edycji programu adresowanego do studentów i absolwentów uczelni wyższych z całego kraju, praktykę w Solarisie zdobył Wojciech Bielecki z Politechniki Łódzkiej. Już rozpoczął staż w Biurze Technicznym.

W ramach konkursu „Grasz o staż” zaoferowano możliwość odbycia miesięcznego płatnego stażu w Biurze Technicznym firmy. Najlepszym z kandydatów okazał się Wojciech Bielecki – student III roku studiów pierwszego stopnia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn Politechniki Łódzkiej. Przez najbliższy miesiąc stażysta pod okiem doświadczonych konstruktorów w aktywny sposób będzie zaangażowany w proces projektowania autobusów marki Solaris.

– „Możliwość odbycia praktyk w firmie Solaris jest spełnieniem postawionego przeze mnie celu oraz realizacją marzenia. Praca w tak uznanej firmie, działającej na rynku międzynarodowym jest gwarantem bezcennego doświadczenia oraz możliwością zdobycia dodatkowej wiedzy, a także umiejętności. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że udział w konkursie 'Grasz o staż' oraz aplikacja za pośrednictwem tego programu do Solarisa były strzałami w przysłowiową dziesiątkę" – powiedział Wojciech Bielecki, zwycięzca praktyki w firmie Solaris w ramach konkursu Grasz o staż.”

„Grasz o staż" to ogólnopolski konkurs przeprowadzany od 1996 przez „Gazetę Wyborczą” oraz PwC. Przeznaczony on jest dla studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających. Udział w konkursie wziąć mogą również absolwenci, którzy nie przekroczyli trzydziestego roku życia. W tegorocznej edycji praktykantów przyjęło 86 pracodawców, w tym po raz pierwszy firma Solaris.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

217.67.212.*, 5 lipca 2013, 11:10 0 0

brawo Solaris!

Odpowiedz