Nowy Iveco Stralis Hi-Way bohaterem Euro Truck Simulator 2

18 lipca 2013, 9:51

Gra Euro Truck Simulator 2 to jeden z najpopularniejszych symulatorów jazdy. W najnowszej edycji wydawca gry, firma SCS Software, na podstawie uzyskanej licencji, umożliwia graczom wirtualną jazdę ciężkim pojazdem marki Iveco.

Iveco Stralis Hi-Way w grze komputerowej

Euro Truck Simulator 2 jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w Europie. Jest dostępny na całym świecie w ponad 30 językach. Zespół twórców z SCS wykorzystał nowe techniki modelowania do opracowania imponujących replik samochodów ciężarowych. Jest wśród nich „Międzynarodowy Samochód Ciężarowy Roku 2013”.

W Euro Truck Simulator 2 zanim gracz usiądzie za kierownicą nowego Stralisa Hi-Way, może skonfigurować pojazd wybierając poszczególne jego cechy oraz rodzaj ładunku. Celem gry jest dostarczenie ładunku w wyznaczonym czasie i bez przekraczania dozwolonej prędkości. Gracz prowadzony przez system nawigacji GPS pokonuje trasę wiodącą przez ponad 60 europejskich wielkich miast, mija stacje benzynowe, punkty poboru opłat na autostradach i odpoczywa na wyznaczonych parkingach.

Zaprojektowanie poszczególnych ciężarówek na potrzeby Euro Truck Simulator 2 wymagało wielomiesięcznej precyzyjnej pracy, której efektem są kompleksowe trójwymiarowe modele dostępne w grze. Wnętrze kabiny Stralisa Hi-Way jest odwzorowaniem prawdziwego pojazdu w najdrobniejszych szczegółach, łącznie z widokiem we wstecznych lusterkach. Efektywna i ergonomiczna deska rozdzielcza jest „wykonana” z takich samych materiałów wysokiej jakości, jak oryginał, a poszczególne przełączniki przy jej krawędziach i na konsoli centralnej są doskonale widoczne i znajdują się w zasięgu wirtualnej ręki gracza. Parametry dotyczące dynamiki jazdy i informacje niezbędne do zachowania jej maksymalnego bezpieczeństwa są wyświetlane na identycznych wskaźnikach, jak w prawdziwym pojeździe.

Dzięki nawiązanej współpracy marka Iveco i jej flagowy model w segmencie ciężkich pojazdów trafiły do świata gier, zaspakajając rosnące potrzeby aktywnej społeczności fanów Euro Truck Simulator 2, która rozwija się na całym świecie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!