Do oferty myKAMAR dołączyły nowe reflektory LED

26 marca 2024, 10:51

Oświetlenie drogowe odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych czy w nocy. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na innowacyjne rozwiązania, KAMAR wprowadza na rynek nowy reflektor drogowy LED, będący pierwszym, flagowym produktem nowej marki X-SPIDER.

X-SPIDER – jakie cechy ma nowy reflektor LED?

Reflektor X-SPIDER to odpowiedź na potrzebę stworzenia oświetlenia drogowego, które spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa i wydajności. Reflektor ten zapewnia jasne i równomierne oświetlenie drogi, a także posiada funkcję światła pozycyjnego. Dodatkowo, reflektor ten wyposażony jest w funkcję stroboskopowego światła ostrzegawczego. Reflektor X-SPIDER wyróżnia się także atrakcyjnym designem. Jego futurystyczny wygląd dobrze integruje się z nowoczesnymi pojazdami.

Premierowy reflektor X-SPIDER jest zapoczątkowaniem całej serii produktów, które w najbliższych miesiącach będą prezentowane przez firmę KAMAR. Docelowo, kompletna seria oświetlenia spod loga X-SPIDER obejmować będzie wszystkie elementy oświetlenia pojazdu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!