Inter Cars poszerza segment agro i organizuje największą w Polsce konferencję Off Highway!

25 marca 2024, 23:57

Rok 2024 stoi pod znakiem ciągłego rozwoju. Dzięki zaufaniu klientów Inter Cars rozszerza ofertę o części zamienne i komponenty do urządzeń z rynku Construction oraz maszyn budowlanych i organizuje największą w Polsce konferencję Off Highway.

Inter Cars zwiększa zasięg

Ciągły rozwój sprawia, że nazwa Agro staje się zbyt „ciasna”. Odtąd części zamienne do wszystkich pojazdów rolniczych, koparek, buldożerów, czy tzw. wozideł technologicznych będą dostępne w Inter Cars Off Highway!

O tym, co było inspiracją dla takiego działania, mówi więcej Mariusz Ławicki, Menadżer ds. Sprzedaży Rynku Off Highway w Inter Cars:

– W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oraz częste rozmowy z klientami, postanowiliśmy rozszerzyć dotychczasową ofertę produktów dedykowanych do maszyn przemysłowych oraz budowlanych. Jesteśmy obecni w tym segmencie od kilku lat – zaczęliśmy od ładowarek, z których korzysta znaczna ilość klientów w firmach usługowych czy gospodarstwach obsługiwanych przez naszych odbiorców. Nasze Call Center otrzymywało częste zapytania o części do koparek, buldożerów czy wozideł technologicznych – część z potrzebnych produktów mieliśmy już w ofercie. Duży udział sprzedaży odnotowaliśmy również w segmencie opon przemysłowych i rolniczych oraz w dziedzinie silników pracujących w ciężkich warunkach.

Dynamika rozwoju, jaką Inter Cars chce utrzymać, żeby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby swoich partnerów, wskazała jednoznacznie, że warto zainteresować się rynkiem Construction. Stąd decyzja o poszerzeniu asortymentu, a co za tym idzie, również rozwoju struktur sił handlowych. Obecnie w terenie pracuje kilkunastu specjalistów dedykowanych do rynku Off Highway. Liczba ta będzie sukcesywnie wzrastać, bo specjaliści z segmentu Off Hihgway wiedzą, na czym polega ciężka praca.

Konferencja Off Highway

Ale to nie wszystko. Już w kwietniu, a konkretniej w dniach 25-26.04.2024 odbędzie się Konferencja Off Highway w Cukrowni Żnin zorganizowana przez Inter Cars. W jej trakcie zaplanowano wiele ciekawych atrakcji, na relację z których zapraszamy na media społecznościowe i stronę Inter Cars Off Highway.

Największa w Polsce konferencja branżowa, a na niej panele dyskusyjne, prezentacje, pokazy, wiele niespodzianek, a przede wszystkim dużo, dużo nowości – o wszystkim dowiecie się z wspomnianych relacji na stronie i kanałach społecznościowych.

Inter Cars potwierdza obecność potentatów znanych w Polsce i za granicą, takich jak: ZF Aftermarket, MS Motorservice International GmbH, Valvoline Europe | Valvoline Poland Sp. z o.o., Corteco Europe, Yokohama Off Highway Tires, Clarios Poland Sp. z o.o., NKE Austria GMBH, Mahle Polska Sp. z o.o., Robert Bosch Sp. Z o.o, Denso Europe B.V., Tsubakimoto Europe B.V., Schaeffler Polska Sp. z o.o., Donaldson Europe B.V., Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o. o., Elringklinger AG, OE Germany Handels GMBH, Faster SRL, ZVL Slovakia Sp.z o.o., SKF Polska S.A., NRF Poland Sp. z o.o., GATES Polska Sp. z o.o.

Relacji i multimediów z Konferencji Off Highway szukaj na:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!