350 zawodowych piłkarzy w MAN-ach

12 sierpnia 2013, 12:41

Aż 13 drużyn Bundesligi przewozi swoich piłkarzy i ich opiekunów klubowymi autobusami marki MAN i Neoplan. Ich producent przewozi 72 procent piłkarzy – 350 profesjonalistów w każdy weekend korzysta z klubowych autobusów MAN.

– „72 procent to wyjątkowy wynik. Wygląda na to, że managerowie klubów śpią spokojnie, wiedząc, że ich bezcenna kadra udaje się bezpiecznie w drogę na pokładzie naszych autobusów” – powiedział Reinhard Pöllmann, prezes zarządu MAN Truck & Bus Deutschland.

Dla piłkarzy oprócz bezpieczeństwa ważny jest także komfort. Znajdująca się na pokładzie kostkarka na pierwszy rzut oka może się wydawać tylko luksusem. Jednak, biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku kontuzji piłkarza kostki lodu można podczas powrotu do domu wykorzystać do zimnych okładów, staje się ona przydatnym rozwiązaniem, podobnie jak skórzane fotele z płynną regulacją pozycji i podnóżkami. Płaskie ekrany ze stacją DVD, telewizja satelitarna i dostęp do sieci W-LAN umożliwiają prowadzenie na pokładzie autobusu taktycznych dyskusji oraz zapewniają zespołowi dostęp do rozrywki. Możliwość podłączenia konsoli do gier pozostaje tajemnicą.

Na szczególne okazje MAN zapewnia swoim partnerskim klubom wyjątkowe pojazdy. Piłkarze, ich opiekunowie i kierownictwo klubu FC Bayern, potrójnego zwycięzcy ubiegłego sezonu, swój triumfalny pochód przez centrum Monachium zorganizowali w specjalnie przygotowanej ciężarówce-kabriolecie MAN-Cabrio-Truck.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!