Nowe warianty wkładów osuszacza powietrza ProVia

15 kwietnia 2024, 23:59

Do bogatego portfolio marka ProVia wprowadziła właśnie na rynek kolejne cztery rodzaje wkładów osuszacza powietrza!

Jakość powietrza w układzie pneumatycznym pojazdu ma kluczowe znaczenie. Dlatego wkład osuszacza powietrza pełni tu strategiczną rolę. Jest zainstalowany między sprężarką a zbiornikiem, a jego najwyższa jakość jest kluczowa – wkład chroni układ pneumatyczny pojazdu przed szkodliwym działaniem wilgoci. Jak przekonują eksperci motoryzacyjni, jest on najbardziej niezawodnym zabezpieczeniem układu hamulców pneumatycznych.

W produktach ProVia* stosowany jest środek osuszający najwyższej klasy, charakteryzujący się wysoką wydajnością i trwałością, co zapewnia optymalną funkcjonalność układu hamulcowego i znacznie redukuje częstotliwość wizyt pojazdu w warsztacie.

Zastosowanie technologii koalescencyjnej sprawia, że wkład przechwytuje aerozole. W efekcie do układu pneumatycznego dostaje się czyste powietrze, pozbawione nie tylko wilgoci, ale także nadmiaru oleju przedostającego się do kolejnych warstw.

Wkłady ProVia? Dobry wybór!

  • To unikalna wydajność na rynku wkładów budżetowych, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów odfiltrowujących wilgoć.
  • ProVia obsługuje wiele referencji OEM do różnych zastosowań w pojazdach.
  • Wkłady osuszacza marki ProVia nadają się do wszystkich zastosowań w pojazdach dalekobieżnych.
  • Zalecane są głównie do pojazdów, które jeżdżą na długich dystansach, bez konieczności częstych postojów, gwałtownego hamowania, itp.
  • Klienci mają do wyboru różne typy wkładów zależnie od separacji wody/oleju, wydajności suszenia i rozmiaru gwintu.
  • Wkłady zapobiegają przedostawaniu się wilgotnego powietrza do systemu, chroniąc go tym samym przed korozją i zamarzaniem.

Pełna gama wkładów dostępna jest u autoryzowanych dystrybutorów marki ProVia.

Numer ProVia Technologia Substancje odfitrowywane Ciśnienie działania Port
PRO1247022 Koalescencyjny Woda, olej ≤14 bar G 1 ¼ gwint prawostronny
PRO1247032 Koalescencyjny Woda, olej ≤14 bar M 39 x 1,5 gwint lewostronny
PRO1247042 Koalescencyjny Woda, olej ≤14 bar M 41 x 1,5 gwint prawostronny
PRO1247052 Koalescencyjny Woda, olej ≤14 bar M 41 x 2 gwint prawostronny

* Za ProVia kryją się możliwości rozległej globalnej sieci inżynieryjnej, produkcyjnej, dystrybucyjnej i serwisowej marki WABCO, należącej do portfolio ZF Aftermarket. W rezultacie ProVia zapewnia bezpieczne, niezawodne produkty z szybkimi terminami dostaw i wysoką przystępnością cenową. Części ProVia są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić niezawodne działanie i są produkowane zgodnie z precyzyjnymi standardami, bez dodatków, a także bez kompromisów w zakresie jakości lub bezpieczeństwa. ProVia pomaga dystrybutorom, warsztatom i operatorom flot obsługującym przemysł pojazdów użytkowych na całym świecie w wypełnianiu luki między niskobudżetowymi częściami, które często nie spełniają oczekiwań w zakresie jakości i niezawodności, a większymi inwestycjami oczekiwanymi od części zamiennych do pojazdów użytkowych na rynku wtórnym – osiągając silną równowagę pomiędzy bezpieczeństwem, niezawodnością i kosztami.

Operatorzy wcześniej musieli wybierać między częściami, których byli pewni, lub częściami, które mieściły się w ich budżecie. ProVia oferuje bezkompromisową alternatywę.

Obecnie na drogach znajduje się ponad milion części ProVia. Asortyment jest dostępny w ponad 65 krajach, w sieci ponad 720 dystrybutorów. Marka oferuje ponad 300 części w 30 liniach produktowych, zapewniając ponad 3000 referencji OEM. Jest to marka budżetowa, do której można mieć pełne zaufanie.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!