Filtry kabinowe z węglem aktywnym do pojazdów ciężarowych

15 kwietnia 2024, 23:42

Pojazdy ciężarowe pracują każdego dnia. Ich eksploatacja to ciągły wyścig z czasem. Operatorzy flot, którzy chcą uniknąć kosztownych przestojów, nie idą na żadne kompromisy i stawiają na filtry paliwa Bosch.

Bogaty asortyment filtrów Bosch jest stale aktualizowany. Bosch oferuje odpowiednie rozwiązania do pojazdów ciężarowych, nawet w przypadku specjalnych zastosowań i różnych funkcji.

Dotyczy to filtrów Denox firmy Bosch, chroniących układy oczyszczania spalin, filtrów Airdryer do układów pneumatycznych lub filtrów oczyszczających olej hydrauliczny, które chronią wiele układów, takich jak instalacje hydrauliczne, skrzynie biegów i układy kierowniczy. Istnieją również inne rodzaje filtrów, takie jak separatory mgły olejowej, filtry płynu chłodzącego, odśrodkowe filtry oleju, filtry wtórnego powietrza, specjalne filtry paliwa do wstępnej filtracji oraz dedykowane filtry przeciwpyłkowe do klimatyzacji montowanej na dachu, stosowane w niektórych autobusach.

Zalety produktów Bosch w skrócie:

▶ Kompleksowa oferta i ciągłe poszerzanie asortymentu;

▶ Części, diagnostyka i usługi dla warsztatów: rozwiązania warsztatowe;

▶ Kompetencje w zakresie filtracji: lider wśród producentów osprzętu do diesli i systemów oczyszczania spalin – Denoxtronic;

▶ Wyjątkowa skuteczność filtrów zgodna z jakością produktów OE;

▶ Narzędzia marketingowe i lojalnościowe, np. program eXtra i sieci warsztatowe;

▶ Silnie rozpoznawalna marka.

Kierowcy zawodowi spędzają za kierownicą wiele godziny pracy – w tym przerwy, a nawet noce. Czyste powietrze w kabinie nie tylko wpływ na zdrowie kierowców, ale pomaga również w utrzymaniu wysokiej koncentracji kierowców na drogach. Filtry Bosch z węglem aktywnym zapewniają możliwie najczystsze powietrze, ponieważ chronią przed pyłkami, drobnymi pyłami, nieprzyjemnym zapachem oraz szkodliwymi gazami. Dobry filtr kabinowy poprawia również widoczność wewnątrz pojazdu, ponieważ zmniejsza osady na przedniej szybie i zapobiega jej parowaniu.

Poniżej wykaz filtrów kabinowych Bosch z węglem aktywnym do najpopularniejszych pojazdów:

Filtry należy wymieniać regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu.

Wszystkie wymienione filtry do samochodów ciężarowych oraz ich zastosowania można znaleźć na stronie motobosch.pl.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!