Normalia Dresselhaus w Inter Cars SA

19 sierpnia 2013, 15:33

Inter Cars SA wprowadza do swojej oferty szeroki zakres normaliów firmy Dresselhaus – głównie zestawy śrub, wkrętów, podkładek, uszczelek, konektorów elektrycznych, pierścieni, łączników hydraulicznych, bezpieczników, korków spustowych do oleju, przewodów paliwowych, opasek zaciskowych i innych.

Zestawy występują w formie przenośnych walizek, szafek montowanych naściennie oraz dużych szaf, wyposażonych nawet w 17 200 sztuk normaliów. W ofercie znajdują się również zestawy uzupełniające do wspomnianych kompletów.

Oferta dotyczy zarówno rynku samochodów osobowych jak i ciężarowych, a jej duża prezentacja odbędzie się podczas 13 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów na Warszawskim Bemowie w dniach 6-8.09.2013r.

Dresselhaus jest dostawcą normaliów montowanych seryjnie w produktach takich marek jak: Kogel, Krone, Miele, Siemens, Grammer, AS Motor, Lear. Najnowszy katalog Dresselhaus jest dostępny pod adresem: warsztat.intercars.com.pl/#/Nowosci/NOWOSC_Katalog_Normali_-_Dresselhaus_/11042.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!