Nowa e-platforma zakupów części do samochodów ciężarowych już dostępna!

23 sierpnia 2013, 16:15

Na początku sierpnia br. został uruchomiony długo oczekiwany, odświeżony sklep internetowy firmy KAMAR – dystrybutora części do samochodów ciężarowych! Portal zakupowy www.truck-kamar.pl zyskał dodatkową funkcjonalność, dzięki czemu zakupy stały się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne.

– „Jest to zupełnie nowe rozdanie w kontaktach firmy z Klientami” – mówi właściciel firmy KAMAR Leszek Knapkiewicz – „Wprowadziliśmy szereg udogodnień, dzięki którym cały proces zakupu, od wyszukiwania potrzebnego produktu, do wyboru sposobu dostarczenia i płatności został maksymalnie uproszczony” – dodaje. Firma KAMAR jest jednym z liderów branży części i akcesoriów do samochodów ciężarowych, pod kątem dynamiki rozwoju w ostatnich latach.

Nowa strona sklepu (w polskim wydaniu www.truck-kamar.pl) zdecydowanie zyskała na świeżości. Głównie za sprawą nowej szaty graficznej, która stała się bardziej przyjazna dla oka. Nowa kolorystyka i intuicyjna nawigacja w atrakcyjny sposób przedstawiają szeroką ofertę firmy KAMAR.

Podział sklepu na siedem głównych obszarów działalności, jakimi są oświetlenie, części karoserii, lustra, akcesoria, a także części pneumatyki i elektrotechniki, pozwala w prosty sposób na wybór produktu, którego poszukuje Klient. Ostatnią grupą produktową, jaką znajdziemy na www.truck-kamar.pl są części i akcesoria do maszyn rolniczych, które stanowią dopełnienie szerokiej palety asortymentowej firmy KAMAR. Wszystko zbudowane jest wokół indywidualnego konta każdego z Klientów, które stanowi jego "centrum dowodzenia" w zakupach. Projektanci sklepu firmy KAMAR przewidzieli w nim szereg promocji i "gratisów" rozdawanych przy zakupach.

Dodatkowo, pojawiła się możliwość subskrypcji newslettera, który cotygodniowo będzie informował zainteresowanych o najlepszych cenach na oferowane produkty. Funkcjonalny interfejs, zdjęcia produktów w wysokiej rozdzielczości, wersje językowe dla Klientów zagranicznych i indywidualny panel sterowania Klienta – wszystko to składa się na lifting sklepu firmy KAMAR. Zapraszamy więc na www.truck-kamar.pl!
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!