DHL wyróżniony 163 razy w 2013 roku

26 sierpnia 2013, 15:16

DHL został w 2013 roku doceniony w różnorodnych dziedzinach działalności. Wyróżnienie Yahoo! Emotive Brand Award w Hongkongu, jest 163. nagrodą zdobytą przez DHL Express w tym roku.

25 nagród zostało zdobytych za osiągnięcia związane z zasobami ludzkimi, 64 – w dziedzinie obsługi klienta, zaś 11 – za zaangażowanie w działania korporacyjnej odpowiedzialności społecznej.

– „Jestem niezwykle dumny z wyróżnień, które zdobyliśmy w ostatnich latach, ponieważ wskazują one, że ciężka praca, jaką nasi pracownicy wkładają codziennie w osiąganie doskonałości operacyjnej znajduje na ich rynkach uznanie” – powiedział Ken Allen, prezes DHL Express – „Jednakże, co ważniejsze, nagrody przyznane w Chorwacji, Malezji czy Tanzanii nie mają wyłącznie znaczenia lokalnego. Mamy nadzieję, że komunikują one klientom na pozostałych rynkach na całym świecie, że ich przesyłki kurierskie, niezależnie od miejsca przeznaczenia, będą obsługiwane przez globalną sieć utalentowanych, oddanych specjalistów międzynarodowych.” – dodał.

Oprócz nagród dla poszczególnych działów, w 2013 roku DHL Express zdobył także nagrodę "Firmy Kurierskiej Roku" w 8 krajach. Co ważne, firma otrzymała tytuł "Najlepszego Operatora Usług Kurierskich" w ramach Azjatyckich Nagród Operatorów Frachtu i Łańcucha Dostaw w maju 2013 r. Nagrodę tę DHL Express odebrał po raz 25. w 27-letniej historii nagród.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!