Nowy komputer pokładowy firmy Transics

9 września 2013, 13:18

Nowy komputer pokładowy TX-SKY uzupełnia rodzinę urządzeń TX-MAX (GO). Produkt jest w pełni zintegrowany z oprogramowaniem biurowym Transics TX-CONNECT. Charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem, szybką instalacją i łatwością użytkowania.

Łatwość obsługi jest kluczową kwestią przy projektowaniu nowych komputerów pokładowych, dlatego powstał TX-SKY.

– „Kierowcy oczekują, że urządzenia w ich kabinie będą miały intuicyjne ekrany, takie same, w jakie są wyposażone ich własne smartfony czy tablety, a przy tym pozostaną nadal solidnie zamocowane i w pełni profesjonalne” – wyjaśnia Dirk Staelens, wiceprezes ds. zarządzania produktami w firmie Transics – „Dzięki nowemu interfejsowi komputer TX-SKY, który rzeczywiście powstał w oparciu o popularne tablety z ekranami dotykowymi, kierowcy mogą łatwo nawigować pomiędzy różnymi modułami informacyjnymi i komunikować się z bazą za jednym dotknięciem palca.” – dodaje.

– „TX-SKY umożliwia korzystanie z oprogramowania na ekranie za pomocą dotyku, lekkiego stuknięcia czy też przesunięcia palcem” – mówi Jérôme, kierowca we francuskiej firmie transportowej Gamba Et Rota, który przez ostatnie kilka miesięcy testował nowy komputer TX-SKY – „Interfejs komputera TX-SKY jest tak intuicyjny, że każdy był w stanie się nim posługiwać, po przejściu tylko minimalnego przeszkolenia. Ta łatwość obsługi sprawia, że użytkownik od razu przyzwyczaja się do urządzenia. W rezultacie wszyscy nasi kierowcy wyrażają chęć pracy z pomocą TX-SKY i uważają go za naprawdę użyteczne rozwiązanie” – dodaje Alain Gamba – „Wystarczy piętnastominutowe przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi TX-SKY, a instalacja jest szybka i prosta, możemy oszczędzić więc na kosztach wdrożenia. A ponieważ możemy natychmiast wprowadzić te komputery w naszej flocie, minimalizujemy czas przestojów naszych ciężarówek” – wyjaśnia.

TX-SKY działa przy wykorzystaniu technologii SKY, znanej z ostatniego komputera TX-GO. Urządzenie jest przy tym w pełni zintegrowane z oprogramowaniem biurowym TX-CONNECT. TX-SKY można podłączyć do tachografu i szyny CAN, aby wzbogacić go o dodatkowe dane.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!