Nowy Członek Zarządu CTL Logistics

9 września 2013, 16:32

Do Zarządu CTL Logistics Sp. z o.o. dołączył Jarosław Król, ekspert ds. łańcucha dostaw, logistyki, planowania oraz optymalizacji procesów i restrukturyzacji przedsiębiorstw. W firmie odpowiedzialny będzie za logistykę kontraktową.

W swoim zawodowym dorobku posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami działającymi na międzynarodowych rynkach. Od przeszło dwudziestu lat jest związany zawodowo z sektorem logistyki i FMCG.  W trakcie swojej kariery pełnił najwyższe stanowiska operacyjne i zarządcze w międzynarodowych korporacjach takich jak Danone, Tchibo, Gillette i Procter  & Gamble w rejonie Europy Środkowej i Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i Afryce oraz w USA. W latach 2007-2010 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w DHL Supply Chain, kolejne dwa lata piastował stanowisko Dyrektora Zarządzającego na kraje Europy Środkowo-Wschodniej w Wincanton, a przed przejściem do CTL Logistics był także Dyrektorem Zarządzającym w Ceva Logistics odpowiedzialnym za rynki skandynawskie. Jest absolwentem Transportu i Logistyki Politechniki Warszawskiej. Prywatnie jest żonaty i posiada dwójkę dzieci. Swój wolny czas poświęca na sporty wodne i zimowe, jest także miłośnikiem astronomii amatorskiej.

– „To dla nas istotne wsparcie w obszarach kluczowych dla CTL Logistics. Biegłość w poruszaniu się po rynkach Europy środkowo-wschodniej i Skandynawii to dzisiaj bezcenne know how dla każdej firmy, której ambicją jest poszerzanie pola działania na rynkach międzynarodowych. Grupa CTL Logistics, której pozycja na polskim rynku z roku na rok się umacnia, w swojej strategii ma elastycznie odpowiadać na potrzeby i tendencje pojawiające się w na rynku europejskim. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wyzwaniom, jakie stoją przed branżą logistyczną w najbliższych latach” – mówi Jacek Bieczek, Prezes Zarządu CTL Logistics Sp. z o.o.

Jednocześnie z końcem sierpnia 2013 r. po kilku latach pracy, spółkę opuścił dotychczasowy dyrektor ds. operacyjnych i Członek Zarządu CTL Logistics, Mariusz Mik.

– „100 miesięcy intensywnej pracy dla Grupy CTL Logistics to długi okres czasu, podczas którego miałem okazję uczestniczyć zarówno w znacznym wzroście firmy jak też w wielu procesach związanych ze zmianami własnościowymi. Będę zawsze bardzo pozytywnie wspominał ten czas. Szczególnie, że miałem okazję pracować z fantastycznymi i bardzo zaangażowanymi w firmę ludźmi. CTL Logistics to firma dynamiczna i jestem pewien, że w przyszłości będzie kontynuować swój rozwój, jako kompleksowy operator logistyczny w Europie” – mówi Mariusz Mik.

Od początku września 2013 roku Pan Mariusz Mik objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego na Polskę firmy FedEx.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!