Dachser sponsorem International Oktoberfest we Wrocławiu

13 września 2013, 15:36

International Oktoberfest to ważne dla Dolnego Śląska wydarzenie biznesowe, gdzie spotykają się przedstawiciele największych międzynarodowych firm z Wrocławia i regionu, przedstawiciele protokołu dyplomatycznego oraz władze samorządowe. Jednym ze sponsorów tego wydarzenia była firma Dachser.

International Oktoberfest jest imprezą cykliczną, organizowaną już po raz dziewiąty przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Amerykańską Izbę Handlową oraz Brytyjską Izbę Handlową.

– „Dachser jest firmą działającą globalnie, która dużą uwagę przywiązuje do działalności lokalnej, stąd nasz udział w International Oktoberfest” – powiedział Michał Simkowski, kierownik oddziału Dachser we Wrocławiu – „Ta impreza to dla nas nie tylko świetna okazja do zaprezentowania swojej oferty, ale również do odbycia mniej formalnych spotkań z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami” – dodaje.

Oprócz przedstawicieli firm działających w regionie Dolnego Śląska, organizatorzy gościli m.in. Robina Barnetta – ambasadora Wielkiej Brytanii, Stephena Mulla – ambasadora Stanów Zjednoczonych, ambasadora Irlandii Eugene Hutchinsona oraz Wiceminister Gospodarki, Ilonę Antoniszyn-Klik.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!