Infomobil BPW ponownie w Polsce

20 września 2013, 9:51

Infomobil BPW jak co roku odwiedził Polskę. Od 9 do 13 września odbyło się w nim kilkanaście szkoleń na temat produktów BPW. W kilku lokalizacjach szkolenia połączone były ze spotkaniami integracyjnymi, podczas których klienci mogli wymienić się doświadczeniami.

Szkolenia obejmowały takie zagadnienia jak: dobór części zamiennych BPW, korzystanie z katalogów internetowego i książkowego, obsługa nowego hamulca tarczowego TSB,  zalecenia obsługowe i naprawcze osi i zawieszeń BPW, obsługa nowego zawieszenia ECO AIR COMPACT, a także inne nowości w ofercie BPW m.in. system telematyczny ECO Tronic TControl.

Dzięki współpracy z partnerami handlowymi BPW Polska, firmami Autos, Marpeto, Opoltrans, Suder&Suder z możliwości bliższego poznania produktów BPW skorzystało ponad 200 pracowników warsztatów, firm transportowych oraz handlowych.

Podczas wizyty Infomobilu w siedzibie BPW Polska w Łomiankach odbyły się Mistrzostwa Polski w wymianie na czas tarczy hamulcowych BPW  – BPW Eco Disc Challenge 2013.  Konkurencja polegała na zespołowej wymianie tarczy na czas w przygotowanym do tego celu modelu osi BPW z hamulcem tarczowym TSB. W zawodach wzięły udział serwisy posiadające autoryzację BPW – Warsztat Usług Technicznych TYNFOWICZ Sp. z o.o., TRUCK SERVIS Adam Kamiński, PPU EKO-SYSTEM Sp. z o.o., SCANIA POLSKA o/Słupno, ZTE RADOM Sp. z o.o., OMEGA Pilzno Serwis Sp. z o.o., PNEUMOREGENT BIS Mechanika Pojazdowa – handel częściami, POLCAR Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Auto Centrum RYSTAL, INTER-GUMI Spółka Jawna,  FHU BJM Sp. z o.o., AR-TIR, AUTOSFERA Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TIRMET"

Mistrzostwa Polski BPW ECO DISC CHALLENGE 2013 wygrała drużyna z firmy Autosfera Sp. z o.o., uzyskując czas w finale – dwie minuty i  sześć sekund. Drugie  miejsce przypadło zespołowi Inter-Gumi Sp. J., trzecie zajął Warsztat Usług Technicznych TYNFOWICZ Sp. z o.o. Czasy uzyskiwane przez polskie drużyny były lepsze od dotychczasowych rekordów europejskich.

Tak wyglądały zmagania uczestników

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!