MAN już w Modlnicy

23 września 2013, 14:57

W podkrakowskiej Modlnicy pod koniec września 2013 r. uroczyście otwarto nowe Truck & Bus Center. Obiekt o powierzchni 2400 m² jest bliźniaczo podobny do uruchomionego w kwietniu Truck & Bus Center Małopole.

Na uroczystości obecni byli Prezes Zarządu MAN Truck & Bus Polska, Piotr Stański oraz Wójt Gminy Wielka Wieś, Tadeusz Wójtowicz.

Klienci maja do dyspozycji halę warsztatowa z pięcioma stanowiskami naprawczymi, profesjonalną linię diagnostyczną, stanowisko napraw blacharskich oraz myjnię. Znajdują się tu także biura sprzedaży MAN i Neoplan, MAN TopUsed, MAN Finance oraz pełna oferta usług posprzedażnych oraz oferta klubu dla kierowców MAN Trucker’s World. W budynku znalazł się również pokój kierowcy, z dostępem do internetu, dla oczekujących na odbiór swojego pojazdu.

– „To bardzo ważny moment w historii MAN w Polsce i już ósme własne centrum serwisowo-sprzedażowe naszej firmy.” – powiedział Piotr Stański – „Jednym z jego autów jest bliskie sąsiedztwo autostrady A4 oraz dróg krajowych nr 7 i 94. Liczymy, ze zlokalizowany tu serwis MAN będzie dobrze służył przemierzającym ten szlak transportowcom” – dodał Stański.

W Małopolsce firma posiada już działająca od sześciu lat fabrykę pojazdów ciężarowych. Nowe centrum serwisowo-sprzedażowe to uzupełnienie oferty MAN w tym regionie. Docelowo pracę znajdzie w nim 30 osób. To już 36 serwis MAN w Polsce

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

89.174.107.*, 21 stycznia 2014, 9:51 0 0

Czy mają takie doświadczenie, że można im zaufać?

Odpowiedz