MILWAUKEE® Tour 2024 – szczegóły wydarzenia

11 czerwca 2024, 12:09

Wkrótce rusza kolejna edycja MILWAUKEE® Tour 2024. Seria wydarzeń zorganizowanych dla profesjonalistów oraz pasjonatów narzędzi i elektronarzędzi, będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami marki.

MILWAUKEE® Tour 2024 – kiedy start?

MILWAUKEE® Tour 2024 to seria wydarzeń organizowanych w całym kraju, podczas których uczestnicy będą mogli przetestować produkty marki w środowisku HEAVY DUTY oraz zasięgnąć porad od ekspertów MILWAUKEE® – np. dotyczących rekomendacji sprzętu do konkretnych zastosowań. Zaprezentowane zostaną także nowe produkty stworzone dla różnych branż. Uczestnicy wydarzenia będą mieli również możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. Akcja swoim zasięgiem obejmie ponad 20 miast w Polsce. Nasz kraj jest jednym z europejskich przystanków wielkiej trasy, która po drodze odwiedzi również Czechy, Węgry, Słowację oraz Rumunię. Polska trasa rozpocznie się 11 czerwca 2024 r.

Trasa obejmie ponad 20 miast w Polsce – między innymi Warszawę, Katowice, Częstochowę, Kalisz, Lublin czy też Kościerzynę. Podczas specjalnie zorganizowanych z tej okazji wydarzeń u oficjalnych dealerów marki, odbędą się pokazy rozwiązań marki MILWAUKEE®, w tym przede wszystkim nowości wprowadzonych właśnie do oferty.

– Nasza gama produktów z roku na rok znacznie się powiększa. W tym roku prezentujemy użytkownikom szeroki asortyment nowości, wliczając w to elektronarzędzia, narzędzia ręczne, akcesoria, oświetlenie, ale też środki ochrony osobistej. Na MILWAUKEE® Tour 2024 zapraszamy wszystkich – zarówno profesjonalistów jak i pasjonatów z różnych branż, takich jak budownictwo, motoryzacja czy ogrodnictwo. To okazja nie tylko do przetestowania innowacyjnych narzędzi, ale także do rozmowy z ekspertami u autoryzowanych dystrybutorów marki – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Director MILWAUKEE® Eastern Europe.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja na stronie https://tour2024signup.eu/events/list/country/PL. Osoby zarejestrowane otrzymają od marki upominek, który będą mogły odebrać osobiście podczas eventu.

Uczestnicy MILWAUKEE® Tour 2024 będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyzwaniu “Thunderbolt Challenge”, który polega na jak najszybszym złożeniu z kilku elementów i skręceniu charakterystycznej „błyskawicy” z logo MILWAUKEE®. Nagrodą w konkursie jest m.in. M18 BLPDRC-0X kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem wyposażona w zestaw wierteł i akumulatorów.

Dodatkowo, dokonując zakupu produktów marki MILWAUKEE® za określoną kwotę, uczestnicy będą mogli otrzymać niektóre zestawy za symboliczną złotówkę. Wśród dostępnych opcji znajdą się m.in. zestaw bitów – 35 elementów, zestaw oświetlenia oraz zestaw nasadek udarowych Shockwave Impact Duty STD 1/2 – 13 elementów.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: https://pl.milwaukeetool.eu/tour2024-pl/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!