Pierwszy regionalny finał Scania Top Team

4 października 2013, 12:48

W Koblencji odbył się pierwszy, regionalny finał konkursu dla mechaników – Scania Top Team. Zespoły z całej Europy spotkały się, aby rywalizować o dwa miejsca w światowym finale, który zostanie rozegrany w listopadzie w Södertälje w Szwecji.

Ponad 50 mechaników i specjalistów do spraw części zamiennych wzięło udział w regionalnym finale Scania Top Team, który odbył się w dniach 27-29 września 2013 r. Zespoły reprezentowały serwisy Scania z Polski, Bułgarii, Estonii, Francji, Niemiec, Węgier, Luksemburga, Norwegii, Szwajcarii i Rosji. Reprezentujący Polskę zespół z krakowskiego Oddziału Scania Polska zajął trzecie miejsce. Pierwsze i drugie miejsce zajęły kolejno reprezentacje ze Szwajcarii oraz Niemiec, kwalifikując się do finału światowego w Södertälje w Szwecji.

Scania Top Team rozwinął się w ciągu 23 lat z lokalnego programu szkoleniowego do globalnego konkursu, którego celem jest ustawiczny trening. Konkurs odbywa się na międzynarodową skalę po raz ósmy i jest jak do tej pory największym, spośród wszystkich przeprowadzonych dotychczas. Wzięło w nim udział około 8000 mechaników z ponad 60 krajów.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!