Kolejna sieć stacji paliw akceptuje płatności z wykorzystaniem E100 Mobility

27 czerwca 2024, 13:25

Osoby korzystające z funkcjonalności E100 Mobility w aplikacji E100 Mobile mogą od teraz tankować na niespełna 600 stacjach paliw na terenie Niemiec. 

fot. unsplash.com

Stacje Tankpool24 dołączyły do systemu E100 Mobility

W drugim kwartale 2024 roku E100, międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem rozszerzył sieć akceptacji E100 Mobility w Niemczech o 569 stacji firmy Tankpool24. Klienci E100 mogą na stacjach sieci, za pomocą aplikacji, rozliczyć transakcje za tankowanie paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze nie korzystając z systemów kasowych i terminali.

Kierowcy posługujący się aplikacją E100 Mobile z aktywną funkcjonalnością E100 Mobility mają możliwość korzystania teraz z wygodnego, sposobu tankowania za pomocą smartfonu na stacjach Tankpool24 w Niemczech. Sam proces tankowania przebiega błyskawicznie i wymaga tylko kilku kliknięć w telefonie z włączoną aplikacją. Wystarczy: wybrać stację, potem dystrybutor, rodzaj paliwa i ilość litrów, następnie potwierdzić transakcje kodem w aplikacji, kiedy aplikacja zaproponuje rozpoczęcie tankowania – fizycznie zatankować. Po zakończeniu pojawi się podsumowanie. Kierowca może ruszać w dalszą podróż lub wykorzystać zaoszczędzony czas na większe zakupy w sklepie.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!