Master Truck Show 2024 już niebawem

9 lipca 2024, 13:07

Miłośnicy ciężarówek z całej Europy już niebawem będą mogli znów się spotkać w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Zainteresowanych czeka wyjątkowa, jubileuszowa edycja.

master truck show

Master Truck Show 2024 – atrakcje i termin

Tegoroczna, dwudziesta już edycja Master Truck Show odbędzie się w weekend 19-21 lipca. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Tradycyjnie już jury i publiczność wybiorą najpiękniejsze ciężarówki zlotu. Stężenie motoryzacji będzie wystarczające dla wszystkich: poza ciągnikami, do podziwiania zostaną podstawione także liczne samochody osobowe, motocykle, terenówki, maszyny wojskowe i rolnicze czy nawet zupełnie unikatowe auta “wynalazki”, czyli tworzone samodzielnie przez konstruktorów.

Goście będą mogli bawić się również na koncertach czy w wesołym miasteczku. Nie zabraknie pokazów, wyścigów oraz licznych konkursów, czy zadań sprawnościowych. Harmonogram jest naprawdę napięty: w sobotę 20 lipca można spodziewać się otwarcia bram o 10:00, a impreza zamyka się dopiero o 4 nad ranem!

Targi branżowe dla wszystkich

Poza huczną imprezą o tematyce transportowej Master Truck Show to też świetna okazja do nawiązywania współprac biznesowych. Organizator, jak co roku, przewiduje targi branżowe. Będzie można spodziewać się nie tylko licznych wystawców powiązanych z logistyką, ale także przedstawicieli dystrybutorów i dealerów, stoiska firm ubezpieczeniowych, chemicznych, czy nawet odzieżowych i zabawkarskich.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!