Dachser wzmacnia obecność w Szwecji

11 października 2013, 12:43

W Göteborgu powstaje nowy oddział Dachser. Obiekt będzie gotowy do użytku już w 2014 roku. Terminal, z dogodnym dostępem do autostrad E6 i E20, położony jest w Göteborgu – drugim co do wielkości mieście Szwecji, na terenie o powierzchni 31 tys. mkw.

– „Kontynuujemy naszą ekspansję europejskiej sieci przy zachowaniu wysokich standardów usług. Wkrótce w Göteborgu będziemy mieć dodatkową przestrzeń do realizowania rosnącej liczby zleceń” – mówi Michael Schilling, Dyrektor Zarządzający European Network Management & Logistic Systems w Dachser.

– „Jako niezawodny partner dla lokalnych przedsiębiorstw, już wkrótce będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą obsługę w naszym najnowocześniejszym obiekcie” – wyjaśnia Mats Larsson, Dyrektor oddziału Dachser w Göteborgu.

Obiekt będzie miał 850 mkw. powierzchni biurowej oraz 1750 mkw. terminalu tranzytowego
z piętnastoma bramami załadunkowymi. Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2013 roku. Otwarcie nowego oddziału planowane jest na połowę przyszłego roku.

Właścicielem obiektu jest szwedzka firma Galliker Logistic AB, która planuje wykorzystać część powierzchni do realizowania swoich operacji. Budynek został przygotowany w oparciu o wymagania obu firm.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!