Nowa lokalizacja serwisu Scania w Zielonej Górze

14 października 2013, 12:43

Serwis Scania w Zielonej Górze został przeniesiony do nowego obiektu. Obecnie jest zlokalizowany przy trasie Północnej, w pobliżu wjazdu na drogę ekspresową S3.

Nowo otwarty serwis świadczy pełen zakres usług: przeglądy, naprawy ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych,  urządzeń chłodniczych oraz całodobową pomoc Scania Assistance. Posiada duży asortyment części zamiennych i oferuje umowy obsługowo-naprawcze. W serwisie można także dokonać legalizacji tachografów cyfrowych i naprawy klimatyzacji.

Serwis posiada cztery stanowiska naprawcze, w tym trzy przejazdowe. Na klientów czeka biuro handlowe wraz z pełną ofertą pojazdów nowych i używanych, w tym najnowszym modelem Scania Streamline.

– „Oddajemy naszym Klientom nowocześniejszy, wygodniejszy i przez to bardziej przyjazny serwis. Przenosząc obiekt do całkiem nowej lokalizacji chcieliśmy zagwarantować naszym Klientom łatwość dojazdu oraz większy komfort usług – jesteśmy pewni, że szybko zauważą i docenią wprowadzone zmiany” – mówi Krzysztof Weiss, Kierownik serwisu Scania w Zielonej Górze.

Adres nowego serwisu:
ul. Kostrzyńska 4
65-127 Zielona Góra
tel: 68 451 11 30

Godziny otwarcia:
Pon. Pt: 8.00-20.00,
Sobota: 8.00-16.00.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!