MAN najlepszy w raporcie TÜV 2013

, 21 października 2013, 15:09

Według Raportu TÜV 2013, dotyczącego pojazdów użytkowych, MAN to najbardziej niezawodna marka we wszystkich grupach wiekowych pojazdów ciężarowych, które przechodziły przez badania tej niemieckiej organizacji.

W grupie pojazdów jednorocznych bez żadnej wady jest 82 proc. pojazdów. Także wśród starszych ciężarówek liczba pojazdów, u których w ramach przeglądu głównego nie stwierdzono wad, jest wyższa od przeciętnej.

Grupa pojazdów, w których w ramach przeglądów głównych nie stwierdzono wad, stanowi we wszystkich klasach wiekowych średnio powyżej 65 proc. MAN wyprzedza pozostałe marki o ponad 3,5 proc.

W przypadku 95 proc. pojazdów jednorocznych podczas głównych przeglądów nie zostają stwierdzone istotne wady. W grupie pojazdów pięcioletnich odsetek ten kształtuje się na poziomie ponad 82 proc.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.139.86.*, 21 października 2013, 15:25 0 0

zciema, serwis twierdzi inaczej

Odpowiedz