MAN najlepszy w raporcie TÜV 2013

21 października 2013, 15:09

Według Raportu TÜV 2013, dotyczącego pojazdów użytkowych, MAN to najbardziej niezawodna marka we wszystkich grupach wiekowych pojazdów ciężarowych, które przechodziły przez badania tej niemieckiej organizacji.

W grupie pojazdów jednorocznych bez żadnej wady jest 82 proc. pojazdów. Także wśród starszych ciężarówek liczba pojazdów, u których w ramach przeglądu głównego nie stwierdzono wad, jest wyższa od przeciętnej.

Grupa pojazdów, w których w ramach przeglądów głównych nie stwierdzono wad, stanowi we wszystkich klasach wiekowych średnio powyżej 65 proc. MAN wyprzedza pozostałe marki o ponad 3,5 proc.

W przypadku 95 proc. pojazdów jednorocznych podczas głównych przeglądów nie zostają stwierdzone istotne wady. W grupie pojazdów pięcioletnich odsetek ten kształtuje się na poziomie ponad 82 proc.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.139.86.*, 21 października 2013, 15:25 0 0

zciema, serwis twierdzi inaczej

Odpowiedz