Nowi dostawcy w sieci Martex

28 października 2013, 10:17

Firma Martex systematycznie rozbudowuje swoją ofertę. W ostatnim czasie pojawił się w niej asortyment takich marek jak: KMAutotechnik Germany, COS.PEL, WISTRA, SABO, MEI i QAS.

KM Autotechnik Germany

KM Autotechnik Germany to dostawca kompletnych zestawów sprzęgieł, ale również ich elementów do samochodów ciężarowych. Referencje z tej oferty wyszukać można według katalogu tego dostawcy, a w katalogu Martex z reguły rozpoczynają się od 069.

COS.PEL

Oferta elementów karoseryjnych w Martex została poszerzona na życzenie klientów o dostawcę COS.PEL. Referencje tego dostawcy można znaleźć poprzez krosowanie dotychczasowych linii z oferty lub wyszukując po przedrostku COS.

WISTRA

WISTRA uzupełnia ofertę Martex w elementy zabezpieczenia ładunków. Produkty tego producenta to m.in. paski transportowe, siatki zabezpieczające przewożone ładunki, drążki rozporowe do ładunków, deski rozporowe, burtowe oraz wiele innych akcesoriów.

SABO

Amortyzatory Sabo zasiliły ofertę Martex w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu klientów na ten asortyment. Wyszukuje się je w ofercie po oryginalnych kodach Sabo, w katalogu Martex indexy rozpoczynają się od 89.

MEI i QAS 

Dźwignie rozpieraka MEI oraz druga ich linia QAS, producenta John Bruce (UK) LTD, uzupełniły ofertę Martex. W katalogu Martex, dźwignie MEI z 3-letnią gwarancją wyszukuje się według indeksów rozpoczynających się od 4W lub 6Y. Dźwignie QAS z roczną gwarancją mają indeksy rozpoczynające swój kod od AS.

MTX

Własna linia filtrów brendu MTX, dotychczas znana z filtrów powietrza i kabiny została już uzupełniona o kilkanaście referencji filtrów paliwa i oleju. Filtry oleju wyszukać można po kodzie MTX-PB…, MTX-PP…, MTX-WO…, natomiast filtry paliwa: MTX-PD…, MTX-WP…

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!