Pfizer w gronie klientów Fiege

31 października 2013, 9:15

Logistyka produktów leczniczych należy do najtrudniejszych i najbardziej wymagających operacji logistycznych. Do grona klientów Fiege z tej branży dołączyła firma biofarmaceutyczna – Pfizer.

– „Regularnie przeprowadzane badania poziomu usług w Fiege są wyraźnym i przejrzystym dowodem dostarczania naszym Klientom doskonałych jakościowo rozwiązań. Powszechnie wiadomym jest, że obsługa logistyczna firm farmaceutycznych to konieczność sprostania niezwykle wysokim wymaganiom i oczekiwaniom. Dołączenie do naszego grona wiodącej firmy farmaceutycznej Pfizer jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług oraz zaufania jakim obdarzają nas Klienci tej niezwykle wymagającej branży. Warto dodać, że Pfizer jest firmą oczekującą niezwykle wysokich standardów i zawieszającą poprzeczkę bardzo wysoko już na etapie selekcji potencjalnego partnera. Kontrahenci są wszechstronnie audytowani jeszcze przed złożeniem oferty. Fakt wyboru naszej firmy jako operatora, który będzie świadczył usługi logistyczne dla Pfizer jest zatem dla nas powodem do dumy i bodźcem do dalszego rozwoju naszych rozwiązań dla tego sektora” – powiedział Piotr Kohmann, dyrektor generalny Fiege Sp. z o.o.

Pfizer zajmuje się odkrywaniem i opracowywaniem leków i szczepionek, a jej preparaty dostępne są w ponad 150 krajach na całym świecie. Na badania naukowe przeznacza rocznie blisko 8 mld dolarów. Pfizer jest obecna w Polsce od 1958 roku.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!