Goodyear wprowadza nowe narzędzie do zarządzania oponami

8 listopada 2013, 15:15

Goodyear wprowadzi w całej Europie system do mobilnego zarządzania oponami – e-Job. Decyzja o jego wprowadzeniu zapadła po przeprowadzeniu testów przeprowadzonych na terenie Belgii i Wielkiej Brytanii.

e-Job jest częścią internetowego programu zarządzania oponami Goodyear FOS Mobile. Dzięki niemu specjaliści od montażu opon na miejscu rejestrują wszystkie niezbędne dane do realizacji zadania. Narzędzie to daje możliwość wykonania zdjęć i działa szybciej oraz dokładniej niż wcześniejsze rozwiązania. Zgromadzone informacje są następnie przekazywane bezpośrednio z urządzenia ręcznego na stronę internetową FOS, na której klient ma do nich dostęp niemal natychmiast.

System umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich zakończonych zadań na stronie internetowej FOS. Może również rejestrować do trzech zdjęć każdej zdjętej opony dzięki funkcji aparatu. Funkcja ta okazała się bardzo popularna wśród operatorów flot, testujących pilotażową wersję systemu, ponieważ daje natychmiastową wizualizację wszystkich zadań ukończonych z pomocą e-Job w dowolnym miejscu.

Mobilny system wkrótce zostanie wprowadzony w całej Europie.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!