Drabpol z certyfikatem TRACE

18 listopada 2013, 10:41

Firma DRABPOL pomyślnie przeszła proces certyfikacji i uzyskała certyfikat TRACE, potwierdzający wdrożenie w firmie należytych praktyk antykorupcyjnych, zapewniających bezpieczeństwo i przejrzystość w relacjach biznesowych.

TRACE jest międzynarodową organizacją, działającą na rzecz zwiększenia transparentności firm i współpracujących z nią podmiotów poprzez podnoszenie standardów związanych z praktykami antykorupcyjnymi.

Przedsiębiorstwa, których celem jest prowadzenie działalności zgodnej z najwyższymi standardami etycznymi oraz przekazanie takiego komunikatu współpracującym z nimi podmiotom, zazwyczaj dążą do wypracowania własnych standardów etycznego postępowania w biznesie. Jednak dopiero weryfikacja ich wysiłków, dokonana przez niezależną jednostkę, daje gwarancję osiągnięcia zamierzonego celu.

Certyfikacja TRACE wiąże się z analizą przedsiębiorstwa pod względem jego kondycji finansowej, handlowej, prawnej i podatkowej. Trace wystawia ocenę wprowadzonych praktyk antykorupcyjnych oraz pozwala na rozpoznanie i eliminację ewentualnych zagrożeń korupcyjnych.

Certyfikat jest ważny rok od daty jego otrzymania.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!