DSV z nagrodą Best European 3PL

25 listopada 2013, 14:59

DSV zostało uhonorowane tytułem najlepszego dostawcy usług logistycznych dla sektora chemicznego, substancji niebezpiecznych oraz paliw. To nie pierwszy tytuł Best European 3PL zdobyty przez DSV.

Nagrody są co roku przyznawane przez specjalistyczny portal EyeForTransport. Tegoroczni zwycięzcy zostali wyłonieni w połowie listopada, podczas 11. edycji Europejskiego Szczytu Operatorów Logistycznych w Amsterdamie. Rok temu operator został uhonorowany mianem najlepszego dostawcy usług logistycznych dla sektora farmacji i ochrony zdrowia.

– „Ogromnie cieszymy się z faktu, że DSV zwycięża w kolejnej kategorii usług. Obsługa tak wymagającej grupy klientów stanowi duże wyzwanie dla operatora logistycznego. Tym bardziej więc cieszy nas fakt, że zarówno europejskie grono ekspertów, jak i nasi klienci docenili wysiłki DSV w tym zakresie” – powiedział Piotr W. Krawiecki, Prezes Zarządu DSV Road.

Nominowane do nagród firmy są wskazywane w pierwszej kolejności przez grupę międzynarodowych ekspertów, natomiast zwycięstwo w poszczególnych kategoriach zależy już od głosów klientów – producentów i detalistów, współpracujących z nominowanymi firmami na co dzień. Celem tego przedsięwzięcia jest wskazanie operatorów logistycznych wyróżniających się na europejskim rynku najwyższą jakością w obsłudze klientów z poszczególnych branż.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!