MAN Accounting Center nagrodzone

, 2 grudnia 2013, 10:21

Podczas inauguracji roku akademickiego Wojciech Skrudlik, szef MAN Accounting Center Sp. z o.o. odebrał Nagrodę Prometeusza z rąk rektora Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Kapituła Nagrody Prometeusza przyznała MAC najwyższe wyróżnienie jako wyraz uznania dla wieloletnich działań i współpracy w zakresie wspierania rozwoju studentów i absolwentów tej uczelni. Wręczenie Nagrody nastąpiło podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2013/2014.

–„To docenienie naszego wkładu w rozwój studenckich praktyk, staży i warsztatów, co niewątpliwie wpływa na podniesienie atrakcyjności poznańskiej uczelni. Jesteśmy pewni, ze ta nagroda jeszcze bardziej nas zdopinguje do aktywniejszej współpracy z WSB – powiedział Wojciech Skrudlik, członek Zarządu MAN Accounting Center.

W tym roku akademickim  MAN Accounting Center jako patron kierunku Finanse i Rachunkowość poprowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów licencjackich na tej uczelni. Zajęcia będą prowadzić Księgowi według przygotowanego autorskiego programu. Przedmiot został nazwany Rachunkowość międzynarodowa SSC.

– „Naszym celem jest budowanie świadomości o branży SSC i BPO w Poznaniu oraz praktyczne przygotowanie do pracy w centrum księgowym na potrzeby koncernu. Cieszy nas, ze możemy podzielić się naszym doświadczeniem i pokazać praktyczne zastosowanie wiedzy teoretycznej. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z uczelnią” – tłumaczyła Karolina Florczyk, koordynator projektu z działu HR.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

109.199.64.*, 2 grudnia 2013, 15:35 0 0

Zdjęcie nie to!

Odpowiedz