WABCO Reman Solutions nagrodzone

30 stycznia 2014, 13:59

WABCO Holdings Inc. ogłosił przyznanie Reman Solutions tytułu „Najlepszej firmy regeneracji części do pojazdów ciężarowych roku” przez grupę HDRG należącą do organizacji APRA. Nagroda przyznawana jest firmie regeneracyjnej, która zademonstrowała najwyższe standardy zarządzania i wizjonerstwa w branży.

– „Jesteśmy zaszczyceni przyjmując to najwyższe wyróżnienie w branży. Jest ono potwierdzeniem naszego globalnego potencjału. Nagroda ta jest również uznaniem zaangażowania utalentowanego zespołu w rozwój organizacji, która służy klientom w skali globalnej opierając się na doświadczeniu, jakości i szerokiej ofercie produktów, które tworzą najważniejsze wartości oferowane przez WABCO.” – powiedział Salvador Muñoz-Zarate, dyrektor WABCO Reman Solutions.

– „Jednym z powodów, dla których jestem dumna z sukcesu WABCO, jest polityka firmy akcentująca współpracę międzykontynentalną oraz wiedza na temat procesu regeneracji. Nagroda WABCO dla 'Najlepszej firmy regeneracji części do pojazdów ciężarowych roku' świetnie wpisuje się w misję naszej organizacji branżowej i wysiłki zmierzające do dalszego zacieśnia współpracy globalnej.” – powiedziała Sandra Standley, Przewodnicząca Zarządu HDRG.

WABCO Reman Solutions uzyskało szereg najważniejszych certyfikatów w branży, w tym certyfikaty ISO/TS 16949 oraz ISO 14001:2004 za zakończone sukcesem opracowanie ustandaryzowanych systemów zarządzania jakością i środowiskiem w swoich fabrykach. Firma otrzymała także certyfikat BS OHSAS 18001:2007 w zakresie zarządzania systemami bezpieczeństwa pracy i zdrowia w miejscu wykonywania pracy.

– „Doceniamy prestiż otrzymanego wyróżnienia i na tym nie poprzestaniemy dążąc do nieustannego doskonalenia w rozwoju działalności regeneracji części samochodowych i dalszej globalizacji dla lepszego zaspokajania potrzeb naszych klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości zdywersyfikowanych produktów i usług.” – powiedział Nick Rens, wiceprezes WABCO ds. Trailer Systems, Aftermarket and Off-Highway.

Utworzona przez WABCO w 2010 r. firma WABCO Reman Solutions specjalizuje się w regeneracji części elektronicznych i mechatronicznych, jak również tradycyjnych części mechanicznych produkowanych przez WABCO i innych producentów. Regenerowane produkty WABCO służą producentom części oryginalnych, jak również pozostałym dostawcom.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!