Nowa siedziba Dachser Air & Sea Logistics Polska

31 stycznia 2014, 9:55

Biuro polskiego przedstawicielstwa dywizji Dachser Air & Sea Logistics ma nową lokalizację. Pod koniec stycznia firma mieści się w kompleksie biurowym Okęcie Business Park przy ul. 17 Stycznia w Warszawie.

Powierzchnia biurowa wynajmowana przez operatora logistycznego wynosi obecnie 315 mkw.

– „W naszym nowym biurze w Okęcie Business Park będziemy mieli nie tylko lepsze, bardziej komfortowe warunki, ale przede wszystkim większą powierzchnię biurową, z możliwością jej powiększenia w przyszłości. Nowe biuro to ukłon nie tylko w stronę naszych pracowników, ale przede wszystkim klientów, których dzięki tej zmianie będziemy mogli obsługiwać jeszcze bardziej efektywnie” – mówi Robert Pastryk, Dyrektor Generalny Dachser Air & Sea Logistics w Polsce – „Zdecydowaliśmy się na biuro właśnie w kompleksie Okęcie Business Park, ponieważ ma on świetną lokalizację, znajduje się blisko międzynarodowego portu lotniczego im. F. Chopina oraz jest niezwykle nowoczesny. Nasza działalność jest nierozerwalnie związana z transportem lotniczym, dlatego przy wyborze lokalizacji bliskość lotniska była istotnym warunkiem. Zastosowanie w inwestycji nowoczesnych materiałów oraz przyjaznych środowisku rozwiązań idealnie wpisuje się w politykę firmy Dachser, dla której wysoka jakość oraz aspekt ekologiczny są priorytetem. Był to dodatkowy argument przy podejmowaniu decyzji o wyborze nowej lokalizacji naszego biura” – dodaje.

Budynek Corius, w którym będzie się mieściło nowe biuro Dachser Air & Sea Logistics, posiada ekologiczny certyfikat LEED (Leadreship in Energy and Environmental Design), zaświadczający o efektywności energetycznej budynku i jego minimalnym wpływie na środowisko.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!