Wtransnet otwiera oddział we Włoszech

31 stycznia 2014, 11:54

Wtransnet, giełda ładunków, działająca na rynku europejskim od 17 lat, po umocnieniu swej pozycji w Hiszpanii i Portugalii, wkracza pewnie na rynek włoski. Firma ogłosiła otwarcie swojego oddziału handlowego w Mediolanie.

Na postawienie przez firmę na rynek włoski miało wpływ przede wszystkim jego podobieństwo do rynku hiszpańskiego. Oba mają podobną strukturę biznesową, w której dominują małe i średnie przedsiębiorstwa dotknięte tymi samymi problemami, takimi jak: wysoki wskaźnik niewypłacalności i długie terminy płatności dużo powyżej średniej europejskiej.

Wtransnet narodził się w odpowiedzi na zapotrzebowanie hiszpańskich firm, szukających miejsca do nawiązywania relacji biznesowych w bezpiecznym i zweryfikowanym otoczeniu. Ze swoim doświadczeniem na rynku hiszpańskim, Wtransnet chce dać odpowiedź na potrzeby nie tylko rynku włoskiego, ale również klientów z pozostałych krajów europejskich.

Wtransnet jest obecny w 23 krajach Europy i w Ameryce Łacińskiej. Zrzeszając ponad 9500 firm jest liderem wśród giełd ładunków pod względem bezpieczeństwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!