Mercedes-Benz wprowadza nowe produkty finansowe

17 lutego 2014, 14:32

Mercedes-Benz zapowiada wprowadzenie nowych produktów finansowych dedykowanych pojazdom dostawczym. Dzięki nim klienci Mercedes-Benz będą mogli użytkować pojazdy bez konieczności ich wykupu.

Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. wprowadzi jeszcze w pierwszym kwartale 2014 roku dwa nowe produkty finansowe dedykowane pojazdom dostawczym:  Lease&Drive Basic oraz  Lease&Driver.

W Lease&Drive Basic ustalona z Klientem rata finansowa pozostaje niezmienna w trakcie trwania umowy. Dotyczy to również wariantu umowy z ubezpieczeniem komunikacyjnym. Gwarantowana przez Mercedes-Benz wartość końcowa zdejmuje z klienta ryzyko utraty wartości pojazdu. Wartość końcowa nie stanowi obowiązku wykupu pojazdu, lecz tylko opcję zatem na koniec umowy Klient decyduje czy pojazd wykupić za ustaloną w umowie wartość czy zwrócić go do Mercedes-Benz i zawrzeć kolejną umowę na nowy samochód.

Lease&Driver, w którego skład wchodzą: umowa leasingu oparta o wysoką wartość końcową połączona z wieloletnim pakietem ubezpieczenia komunikacyjnego gwarantującym niezmienność kosztów bez względu na szkodowość, ubezpieczeniem ochrony prawnej oraz assistance gwarantującym pomoc w kwestiach prawnych i w przypadku awarii pojazdu.

Produkt zawiera również umowę serwisową Mercedes-Benz Complete, w ramach której realizowane są wszelkie naprawy oraz przeglądy wraz z częściami i materiałami eksploatacyjnymi. Dopełnienie produktu stanowi pakiet obsługi opon, zapewniający użytkownikowi pojazdu sezonową wymianę opon oraz ich składowanie. Lease&Drive to stała miesięczna opłata z gwarancją pełnej obsługi pojazdu w czasie trwania kontraktu, bez konieczności wykupu pojazdu na koniec umowy.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!