Trans Trade Żywiec przedłuża umowę z Continental

12 marca 2014, 10:30

Należąca do Grupy Żywiec firma transportowa Trans Trade Żywiec przedłużyła współpracę z Continental Opony Polska na kolejny rok. Umowa przewiduje dostawy opon i kompleksową obsługę serwisową ogumienia floty transportowej producenta piwa.

Zawarte porozumienie gwarantuje stałe ceny dostaw ogumienia oraz kosztów obsługi floty przez cały okres trwania umowy. Znacznym udogodnieniem dla administratorów floty jest również prowadzenie przez ekspertów Continental regularnych przeglądów ciśnienia w oponach oraz monitoringu głębokości i zużycia bieżnika.

Na podstawie przedłużonej umowy flota Trans Trade Żywiec w dalszym ciągu będzie korzystała z usług całodobowego programu usuwania awarii ogumienia na trasie. Dzięki rozbudowanej sieci 90 serwisów samochodowych sieci Conti360o pojazd ciężarowy znajdzie się w dalszej drodze średnio po mniej niż 2,5 godziny od przyjęcia zgłoszenia.

– „Utrzymanie sprawności technicznej samochodów przy całodobowym systemie pracy jest niezwykle trudnym zadaniem. Opony wystawione są na znaczne przeciążenia i powstałe w ten sposób ryzyko awarii. Nieplanowany postój pojazdu i opóźnienia dostaw mogą narazić firmę na poważne straty finansowe i utratę wiarygodności w oczach klientów. Z tego względu kluczowy jest dobór odpowiedniego ogumienia i jego właściwa eksploatacja” – wyjaśnia Jacek Młodawski,  Fleet Business Manager Continental Opony Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!