DSV Solutions obsłuży Grupę Adamed

24 marca 2014, 15:29

Grupa Adamed podjęła decyzję o powierzeniu zadań związanych z logistyką magazynową firmie DSV Solutions.

Grupa Adamed to polska firma farmaceutyczno – biotechnologiczna. Zdecydowała się nawiązać współpracę z DSV Solutions w zakresie kompleksowej obsługi magazynowej produktów farmaceutycznych i suplementów diety w temperaturze od +2°C do +8°C i od +15°C do +25 °C oraz w zakresie obsługi substancji kontrolowanych. Łączny, planowany wolumen składowanych towarów to blisko 5 tys. palet.

– „To pierwszy projekt outsourcingu na tak dużą skalę Grupy Adamed, do którego zdecydowaliśmy się zaangażować operatora logistycznego. DSV Solutions zyskało nasze zaufanie jako firma elastyczna, świadcząca kompleksowe rozwiązania, która
w krótkim czasie skłonna jest wdrożyć rozwiązanie logistyczne dedykowane dla naszych potrzeb” – mówi Agnieszka Sikorska-Dębek, Dyrektor Logistyki Grupy Adamed.

Na początku 2014 roku DSV Solutions powiększyła strefę magazynu, dedykowaną do obsługi produktów farmaceutycznych, będącą częścią Centrum Logistycznego firmy w Kampinosie koło Warszawy. Osiągnęła ona tym samym powierzchnię 16,000 m2 i pojemność 23,000 miejsc paletowych. W jej skład wchodzą hurtownie farmaceutyczne oraz nowoczesny skład konsygnacyjny, wydzielony pod wyłącznie składowanie produktów farmaceutycznych w temperaturze od +2°C do +8°C oraz od +15°C do +25 °C.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!