Najmocniejsza Scania Euro 6 u klienta

31 marca 2014, 15:08

W połowie marca w Centrali Scania w Södertälje wydano Scanię V8 R730 Euro 6 dla Przedsiębiorstwa Transportu Zagranicznego z Witkowa Śląskiego. Kluczyki do pojazdu odebrał właściciel firmy, Stefan Dynerowicz.

Pojazd Scania serii R o mocy 730 KM, z kabiną Topline, silnikiem Euro 6, Opticruise, Scania Retarder został wyposażony w pełen pakiet systemów bezpieczeństwa oraz systemy wspomagania kierowcy Scania Active Prediction i Scania Driver Support. Odebrany ciągnik w kolorze czerwony metalic dołączy do floty liczącej w sumie 33 jednostki.

Przedsiębiorstwo Transportu Zagranicznego jest firmą działającą od roku 1989 świadczącą usługi transportowe na rynku europejskim. Od początku swojego istnienia firma współpracuje ze Scania.

– „W latach 70., gdy w Polsce dopiero startował rynek transportu prywatnego, sam byłem kierowcą zawodowym i dużo rozmawiałem z innymi kierowcami – głównie z Zachodu. To oni zachwalali wygląd, przestronne wnętrze, osiągi oraz niezawodność Scania. Uwierzyłem, postawiłem na tę markę i jak widać, był to strzał w dziesiątkę” – mówi Stefan Dynerowicz.

Dokładnie trzy lata temu Stefan Dynerowicz jako pierwszy w Polsce został właścicielem pierwszej 730-konnej ciężarówki Scania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!