Tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year 2013 przyznany

31 marca 2014, 15:53

13 marca w Iławie, na dorocznym spotkaniu autoryzowanych serwisów Volvo Group Trucks przyznany został tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year za rok 2013. Tytuł zdobył serwis TMiK Tomasz Dzida z Pszczyny.

Konkurs Dealer of  the Year dla autoryzowanych serwisów Volvo Trucks w Polsce organizowany jest co roku od 10 lat. W konkursie biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Volvo Trucks, na chwilę obecną 32, których praca była oceniana przez cały rok.

Kryteria oceny w konkursie obejmują ocenę jakości działania serwisów zgodnie z zasadami Volvo, ilość spraw zamkniętych poniżej 6 godzin w ramach Volvo Action Service oraz wzrost sprzedaży części Volvo.

– „Punkt serwisowy TMiK Tomasz Dzida na przestrzeni roku 2013 spełnił doskonale wszystkie kryteria oceny. Badanie satysfakcji klienta z obsługi zgodnej z zasadami Oryginalnych Usług Serwisowych Volvo wykazało wzorową realizację jej założeń i bardzo wysoki poziom zadowolenia klientów, co przekłada się przede wszystkim na płynność obsługi oraz optymalną dyspozycyjność flot naszych klientów” – powiedział Piotr Szarek, Dyrektor ds Obsługi Posprzedażnej Volvo Group Trucks, Rynek Europy Centralno – Wschodniej, wręczając nagrodę.

Zwycięski punkt serwisowy otrzymał tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year, prawo do używania tego tytułu w komunikacji, a także przechodnie trofeum. Autoryzowany serwis Volvo Trucks TMiK Tomasz Dzida w Pszczynie działa od 2003 roku. W chwili obecnej zatrudnia 15 osób. Serwis ma powierzchnię 1500 m2, dysponuje 13 stanowiskami naprawczymi. Wykonuje pełen zakres usług serwisowych dla samochodów ciężarowych Volvo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

87.101.32.*, 2 kwietnia 2014, 19:42 0 0

To jest SERWIS i niech się uczą od nich inne oddziały a szczególnie inne marki pojazdów cięzarowych Z powazaniem WT-TRANS

Odpowiedz