Tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year 2013 przyznany

, 31 marca 2014, 15:53

13 marca w Iławie, na dorocznym spotkaniu autoryzowanych serwisów Volvo Group Trucks przyznany został tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year za rok 2013. Tytuł zdobył serwis TMiK Tomasz Dzida z Pszczyny.

Konkurs Dealer of  the Year dla autoryzowanych serwisów Volvo Trucks w Polsce organizowany jest co roku od 10 lat. W konkursie biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Volvo Trucks, na chwilę obecną 32, których praca była oceniana przez cały rok.

Kryteria oceny w konkursie obejmują ocenę jakości działania serwisów zgodnie z zasadami Volvo, ilość spraw zamkniętych poniżej 6 godzin w ramach Volvo Action Service oraz wzrost sprzedaży części Volvo.

– „Punkt serwisowy TMiK Tomasz Dzida na przestrzeni roku 2013 spełnił doskonale wszystkie kryteria oceny. Badanie satysfakcji klienta z obsługi zgodnej z zasadami Oryginalnych Usług Serwisowych Volvo wykazało wzorową realizację jej założeń i bardzo wysoki poziom zadowolenia klientów, co przekłada się przede wszystkim na płynność obsługi oraz optymalną dyspozycyjność flot naszych klientów” – powiedział Piotr Szarek, Dyrektor ds Obsługi Posprzedażnej Volvo Group Trucks, Rynek Europy Centralno – Wschodniej, wręczając nagrodę.

Zwycięski punkt serwisowy otrzymał tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year, prawo do używania tego tytułu w komunikacji, a także przechodnie trofeum. Autoryzowany serwis Volvo Trucks TMiK Tomasz Dzida w Pszczynie działa od 2003 roku. W chwili obecnej zatrudnia 15 osób. Serwis ma powierzchnię 1500 m2, dysponuje 13 stanowiskami naprawczymi. Wykonuje pełen zakres usług serwisowych dla samochodów ciężarowych Volvo.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

87.101.32.*, 2 kwietnia 2014, 19:42 0 0

To jest SERWIS i niech się uczą od nich inne oddziały a szczególnie inne marki pojazdów cięzarowych Z powazaniem WT-TRANS

Odpowiedz