Michelin szuka kierowców-testerów

18 kwietnia 2014, 8:31

Polska jest jednym z pięciu krajów wybranych przez Michelin do udziału w projekcie Energise the Road, którego celem jest ocena nowego ogumienia przez zawodowych kierowców ciężarówek w realnych warunkach użytkowania. Wybrani kierowcy z pięciu krajów najpierw pojadą na szkolenie we Francji, a później będą się dzielić wrażeniami z codziennej jazdy na oponach Michelin X Line Energy.

Kierowcy zainteresowani udziałem w projekcie powinni do 31 maja 2014 r. wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.ciezarowki.michelin.pl

Zgłaszające się osoby muszą spełniać następujące warunki:

  • być zawodowym kierowcą ciężarówek (niezależnym lub zatrudnionym w firmie transportowej);
  • być użytkownikiem serwisów społecznościowych;
  • być wyczulonym na wszystkie kwestie związane z użytkowanie takie jak oszczędność paliwa, bezpieczeństwo, precyzja prowadzenia, hałas oraz komfort.
     

Spośród zgłoszonych kandydatur jury Michelin wybierze po jednym kierowcy z następujących krajów – Polska, Hiszpania, Niemcy, Francja, Holandia. Każdy ze zwycięzców zostanie oficjalnym członkiem zespołu testującego Team Energy i wyjedzie na szkolenie do siedziby firmy w Clermont-Ferrand, a następnie rozpocznie trwający 4 miesiące test opon.

Michelin zapewni uczestnikom akcji opony Michelin X-line Energy oraz tablet z dostępem do Internetu aby na bieżąco publikować w serwisach społecznościowych swoje wrażenia z jazdy, opinie i ciekawostki z codziennej pracy.

Dodatkowo wyniki testów, takie jak liczba przejechanych kilometrów czy ilość paliwa zaoszczędzonego w porównaniu do opon stosowanych wcześniej przez poszczególnych kierowców, będą publikowane na specjalnej stronie: www.ciezarowki.michelin.pl

Dla osób obserwujących zmagania członków zespołu Team Energy zorganizowany zostanie dodatkowy konkurs, w którym do wygrania będą bony na paliwo.

Wielki międzynarodowy test Michelin Energise the Road rozpoczyna się 1 czerwca 2014 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!