20 lat programu TRP

18 kwietnia 2014, 8:32

Firma PACCAR Parts wprowadziła program części do pojazdów ciężarowych i przyczep oraz naczep (TRP) w 1994 roku w ramach strategii kompleksowej obsługi w jednym punkcie, umożliwiającej klientowi odnalezienie całego niezbędnego asortymentu wyposażenia floty w jednym miejscu.

W 1994 roku zakres produktów stanowiło 300 części przygotowanych wyłącznie na potrzeby napraw i serwisowania przyczep. W 1998 roku dodano obszerną ofertę produktów wyposażenia warsztatu (1400 pozycji), w której znalazły się między innymi narzędzia i środki smarne. W 2001 roku ofertę produktową powiększono o pełen zakres uniwersalnych części do ciężarówek wszystkich marek, włączając w to miechy pneumatyczne oraz podzespoły hamulców. Od tamtej pory oferta produktów nieustannie się powiększa, a najnowszymi dodatkami są spiralne przewody elektryczne i oświetlenie LED

Obecnie asortyment programu TRP firmy PACCAR Parts składa się z 72 000 pozycji uporządkowanych w 17 grupach produktów. Stanowią one jedną z największych ofert części uniwersalnych i akcesoriów na rynku pojazdów ciężarowych. Program ten jest dostępny we wszystkich punktach dealerskich DAF w Europie, gdzie oferowane są również usługi serwisowe (1000 placówek). Elektroniczną wersję szczegółowego katalogu asortymentu TRP można znaleźć na stronie www.daf.com/trp.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!