Wiosenny wysyp promocji w Martex

22 kwietnia 2014, 12:31

Firma Martex wprowadziła do swojej oferty wiele nowych akcji promocyjnych. Dotyczą one produktów marek: Remy, Highway, KM Auto Technik, Castrol, Bosch, Meritor, NRF, Elring, Febi i Dinex.

Promocja na rozruszniki i alternatory Remy

Po zakończeniu promocji, w której do każdego zakupionego w Martex alternatora lub rozrusznika Remy (w okresie luty-kwiecień) dołączana jest firmowa koszulka tego dostawcy, z początkiem maja rozpocznie się kontynuacja akcji. Tym razem za dwa zakupione produkty Remy klient dostanie bon paliwowy na 50 zł. Zasady promocji zostaną ogłoszone w maju, w ulotce na stronie Martex.

Promocja na produkty z oferty Highway

Tylko do końca kwietnia 2014 r. trwa promocja Highway, gdzie kumulowane zakupy produktów z oferty dostawcy są nagrodzone bonusem w postaci 20 litrów płynu do chłodnic.

Sprzęgła KM Auto Technik Germany w promocji

Do końca kwietnia trwa promocja, w której każdy klient decydujący się na zakup kompletnego sprzęgła KM Auto Technik Germany otrzyma za 1 zł kombinezon roboczy.

Promocja na produkty z oferty olejowej Castrol

Do końca kwietnia trwa promocja na oleje Castrol, w której do każdej zakupionej beczki oleju 208 L dołączone są bonusy. Do oleju mineralnego – dwie neonowe lampy warsztatowe, do pół i syntetycznego oraz olejów przekładniowych – ledowa lampa warsztatowa, a do Enduron Low Saps 10W40 dodatkowo ręczna pompka do oleju. 

Promocja na pióra wycieraczek Aerotwin Truck z oferty Bosch

Do wyczerpania trwa promocja Bosch, w której do każdej pary wycieraczek Bosch Aerotwin Truck dołączona jest czapeczka z logo dostawcy.

Promocja na klocki hamulcowe Meritor serii MDP3000

Do zakupu dwóch kompletów klocków z serii MDP3000 dołączony jest za 1 zł netto, 500 ml zmywacz do układów hamulcowych LiquiMoly. Promocja potrwa do końca czerwca.

Promocja na produkty NRF

Do końca maja lub do wyczerpania zapasów bonusowych nagród potrwa rozpoczęta w połowie marca promocja na produkty NRF. Do każdej chłodnicy cieczy lub chłodnicy powietrza dołączona jest koszulka i czapeczka z logo dostawcy.

Promocja na produkty Elring

Do końca czerwca potrwa rozpoczęta w kwietniu promocja Elring, gdzie za zakup za 1,5 tyś. zł netto produktów tego dostawcy, klient otrzyma markowy kombinezon.

Produkty Febi – promocja

Od kwietnia rozpoczęła się promocja, w której za zakupy produktów Febi za 2,5 tys. netto w ciągu miesiąca, klienci otrzymają ogrodniczki Febi. Promocja potrwa do końca czerwca.

Produkty Dinex – w bonusie dobre narzędzia

Klienci kupujący produkty Dinex są doceniani bonusem w postaci dobrej jakości narzędzi. Teraz w promocji, która potrwa do końca czerwca, klienci za kumulowane zakupy tych produktów otrzymają wiertarkę udarową Bosch.

 

Szczegóły wszystkich promocji można znaleźć na stronie: www.martex-rybnik.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!