Krone wyróżnia Goodyear Dunlop

28 kwietnia 2014, 14:22

Producent opon Goodyear Dunlop został wybrany “Dostawcą Roku” przez producenta naczep Bernard Krone GmbH. Nagrodę wręczył szef przedsiębiorstwa Bernard Krone podczas Dnia Dostawców, zorganizowanego w głównym zakładzie produkcyjnym Krone w Werlte w Niemczech.

Firma Krone po raz pierwszy uhonorowała swoich dostawców nagrodą "Dostawca Roku" w pięciu kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazł się Goodyear Dunlop – zwycięzca w kategorii „Podwozia”.

W konkursie firma Bernard Krone GmbH oceniła ponad 200 kluczowych dostawców pod względem jakości i sprawności logistycznej, a także stosunku ceny do wartości dostarczanych produktów oraz jakości obsługi.

– „Dzisiejsza gospodarka opiera się w dużej mierze na logistyce realizowanej dokładnie i na czas, przy czym około 70% dostaw odbywa się pojazdami ciężarowymi. Wymaga to pełnej niezawodności pojazdów oraz naczep. Stawiamy naszym dostawcom wysokie wymagania i oczekujemy, że zawsze będą dostarczać nam najwyższą jakość w uczciwej cenie” – powiedział Bernard Krone w swoim przemówieniu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!