Już 20 firm transportowych zrzeszonych w Pall-Ex Polska

8 maja 2014, 13:56

Stosped został partnerem regionalnym sieci Pall-Ex w Małopolsce. To już 20 firma transportowa w Polsce, która zdecydowała się na współpracę z tą siecią.

Stosped to spółka zajmująca się transportem ładunków zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Świadczy także usługi w zakresie magazynowania, logistyki oraz spedycji.

– „Zdecydowaliśmy się na współpracę z Pall-Ex ze względu na możliwość obniżenia kosztów transportu i wprowadzenia nowych usług. Do niedawna realizowaliśmy przede wszystkim przewozy całopojazdowe. Dzięki nawiązaniu współpracy z Pall-Ex Polska, poszerzyliśmy ofertę o transport ładunków drobnicowych. Udostępniliśmy także naszym klientom system Track & Trace umożliwiający śledzenie przesyłek.” – wyjaśnia Mateusz Stokłosa, współwłaściciel Stospedu.

Stosped nawiązał współpracę z Pall-Ex w marcu br. Mimo krótkiej współpracy z siecią, spółka podpisała już pierwsze umowy na przewozy drobnicowe. – Transport zlecają przede wszystkim firmy z branży produkcyjnej, z którymi do tej pory nie współpracowaliśmy – mówi Mateusz Stokłosa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!