Kontrakty podpisane na targach Autostrada-Polska

16 maja 2014, 14:18

Wystawcy Targów Autostrada-Polska mają okazję nie tylko zaprezentować swój sprzęt. Wielu z nich udało się podpisać umowy i sprzedać pojazdy i urządzenia z ekspozycji.

Cztery wystawy dedykowane branży budownictwa drogowego, które trwają na Targach Kielce to miejsce nie tylko prezentowania własnej oferty i podglądania działań konkurencji. Wystawcy podkreślają, że na targach w Kielcach przede wszystkim „na pniu” sprzedaje się przywieziony na stoiska sprzęt.

– „Na targach udało nam się nawiązać nowe kontakty, które już zaowocowały realną sprzedażą. Już  pierwszego dnia sprzedaliśmy minikoparkę za 75.000 zł – praktycznie „od ręki”.  Jesteśmy także w trakcie zaawansowanych rozmów z kolejnym klientem, zainteresowanym kupnem kilkunastonowej koparki z naszej oferty – sądzę, że w sobotę dobijemy targu. Autostrada-Polska to targi przede wszystkim konkretnych rozmów z konkretnym klientem, mało kto przychodzi tu tylko popatrzeć, pooglądać – tu się sprzedaje i kupuje.” – powiedział Michał Kosmala z firmy Sunward Polska.

Podobnego zdania jest Zbigniew Barłóg, współwłaściciel bydgoskiej firmy Metalbark, dostarczającej konstrukcje stalowe dla obiektów handlowych,sportowych, przemysłowych i użyteczności publicznej:

– „Wczoraj podpisaliśmy dwa duże kontrakty – jeden, opiewający na kwotę blisko 4 milionów złotych dotyczy wykonania konstrukcji stalowej w… Bydgoszczy. Musieliśmy przyjechać aż do Kielc, żeby podpisać kontrakt na  realizację w naszym mieście, oddalonym o kilkaset kilometrów… To dowód na to, że kieleckie targi to jedyne  miejsce w Polsce,  gdzie na wystawę budownictwa drogowego  przychodzą precyzyjnie zdefiniowani zwiedzający, którzy wiedzą, czego szukają i gdzie mogą to znaleźć. To dla wystawców niezwykle cenne  – fakt, że przez cały dzień nie mamy czasu nawet usiąść, to najwyższa wartość tych targów. Druga podpisana już umowa dotyczy zakupu maszyny – plazmy dwuportalowej do palenia blach – z Turcji. Oprócz tego przeprowadziliśmy obiecujące rozmowy dotyczące realizacji dużych parkingów wielopoziomowych  z trzema firmami z Włoch, Austrii i Litwy – po negocjacjach też powinny  zaowocować podpisaniem umów. Jestem na Autostradzie-Polskiej w Kielcach pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Te targi to już – po niespełna dwóch dniach – duży sukces dla naszej firmy. A to przecież jeszcze nie koniec.”

Dwa pierwsze targowe dni to kilkanaście podpisanych umów i kontraktów, a także wiele zrealizowanych transakcji sprzedażowych.

Cztery wystawy – Autostrada-Polska, Maszbud, ROTRA oraz Traffic-EXPO-TIL, trwające w Targach Kielce, obsługują kompleksowo branżę budownictwa i infrastruktury drogowej. Swoją ofertę zaprezentuje na nich około 400 wiodących firm z 21 krajów całego świata. Na stoiskach można znaleźć wszystko to, co niezbędne jest do budowy dróg  i autostrad oraz utrzymania sieci już istniejących dróg, nowoczesny sprzęt, rozwiązania technologiczne i pełną infrastrukturę drogową. To miejsce odwiedzane każdego roku przez kilkanaście tysięcy gości, potencjalnych klientów i partnerów biznesowych firm.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!