Jubileuszowy Actros w firmie Demotrans

19 maja 2014, 12:50

Mercedes-Benz uroczyście przekazał firmie Demotrans 250. ciężarówkę. Pojazd przekazano podczas żużlowego święta – spotkania reprezentacji Polski i Australii. Drużyny obu krajów wjechały na tor na zabudowanych platformach na ciągnikach Actros, prowadzone przez Klasę G63 AMG 6×6. Następnie, firma Demotrans odebrała 248, 249 i 250. ciężarowego Mercedesa.

Jubileuszowy pojazd przekazali przedstawiciele Mercedes-Benz Polska oraz Auto Partner J.A. Garcarek w asyście samych mistrzów świata na żużlu – Tomasza Golloba (Mistrz Świata 2010) i Australijczyka Chrisa Holdera (Mistrz Świata 2012). Temu pierwszemu szczęśliwa Gwiazda przyniosła pomyślność – mecz odbywający się po uroczystości wygrali nasi rodacy.

Firma Demotrans z Oleśnicy to wieloletni klient kaliskiego dealera Mercedes-Benz firmy Auto Partner J. i A. Garcarek. Actrosy od dawna jeżdżą we flocie tego przewoźnika. Wydanie kolejnej partii pojazdów dało okazję do odświętnej oprawy – jednym z odbieranych samochodów była 250. ciężarówka Mercedes-Benz (67. w tym roku).

Nowe Actrosy są wyposażone w kabiny StreamSpace z płaską podłogą i dwiema leżankami. Firma skorzystała z finansowania Mercedes-Benz Leasing. Z punktu widzenia strategii marketingowej Auto Partner J.A. Garcarek wybór wydarzenia sportowego jako oprawy do wydania pojazdów firmie Demotrans nie był przypadkowy – na trybunach zawodników dopingowało ok. 10 tysięcy kibiców, w tym wielu przedsiębiorców z branż transportowej i budowlanej, dla których żużel jest jednym z ulubionych sportów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!