Limitowana edycja Renault T na 20-lecie marki w Polsce

2 czerwca 2014, 10:56

Marka Renault Trucks oficjalnie jest obecna w Polsce od 20 lat. Z tej okazji przygotowano limitowaną edycję ciągników siodłowych Renault Trucks T pod hasłem “Rewolucyjna Dwudziestka”.

„Rewolucyjna Dwudziestka” to specjalna oferta na ciągnik siodłowy Renault T z silnikiem spełniającym normę emisji spalin Euro 6, skrzynią biegów Optidriver, kabiną Sleeper Cab lub High Sleeper Cab, z modułem telematycznym i pakietem Fuel Eco.

Ilość pojazdów objętych ofertą jest ograniczona. Wszystkie pojazdy posiadają elementy jubileuszowe: emblemat z kolejnym numerem serii, specjalne oklejenie kabiny i pokrowce na siedzenia z logo 20-lecia. Oferta promocyjna zawiera kontrakt serwisowy Excellence lub rozszerzony pakiet gwarancyjny i obsługowy Maxi Secure oraz Renault Trucks Assistance.

Firma Renault Trucks Financial Services, która również w tym roku świętuje jubileusz 20-lecia obecności w Polsce przygotowała dla pojazdów atrakcyjny pakiet wynajmu już od 1399 euro netto miesięcznie lub leasingu 104,99 proc.

Szczegóły oferty u reprezentantów handlowych Renault Trucks i Renault Trucks Financial Services.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

217.67.212.*, 2 czerwca 2014, 14:40 0 0

High Sleeper Cab, Fuel Eco, Excellence, Maxi Secure .... ? fatalnie sie to czyta i nie wiadomo o co chodzi ;)

Odpowiedz