Prezes Drabpolu „Przyjacielem w partnerskiej służbie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”

13 czerwca 2014, 15:51

Podczas obchodów 20-lecia Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji, prezes firmy Drabpol, Paweł Drabczyński, został wyróżniony tytułem „Przyjaciela w partnerskiej służbie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym”.

– „Przyznanie mi tego wyróżnienia jest dla mnie i dla pracy, którą wykonuję od ponad 30 lat, nagrodą i wielkim zaszczytem, a także inspiracją do realizacji kolejnych projektów na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Apeluję przy tym do wszystkich , że bezpieczeństwo jest fundamentalną zasadą w transporcie i nie wolno na nim oszczędzać, bo te oszczędności skutkują potem setkami ofiar na naszych drogach” – powiedział Prezes Paweł Drabczyński.

Dyplom uznania, wraz z certyfikowaną, okolicznościową statuetką Św. Krzysztofa, otrzymał za konsekwencję i skuteczność w propagowaniu nowatorskich, systemowych rozwiązań technologicznych w obszarze monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem w transporcie i komunikacji.

Nagroda ta została ustanowiona przez Izbę w 2011 r., jako jeden z elementów realizacji przez Izbę rezolucji ONZ na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego (ONZ proklamowała na lata 2011- 2020 Dekadę Działań na rzecz BRD). Dedykowana jest osobie lub instytucji, jako przyjacielowi w partnerskiej służbie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nagroda jest nie tylko wyrazem szczególnego uznania dla transportowców, ale nade wszystko została pomyślana, jako inspiracja do dalszych, jeszcze większych wyzwań. Pomysłodawcą i sekretarzem Kapituły Nagrody jest Stanisław Wodyński – Sygnatariusz Europejskiej Karty BRD.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!