Nowy Daily jeździ po Polsce

30 czerwca 2014, 15:32

Trwa Nowy Daily Roadshow – seria pokazów i jazd testowych, które umożliwiają zapoznanie się i odbycie jazd próbnych nowym Iveco Daily w 29 lokalizacjach.

Począwszy od Nadarzyna pod Warszawą, poprzez wszystkie największe miasta w Polsce, Iveco prezentuje klientom Nowego Daily. Roadshow odbywać się będzie zarówno u autoryzowanych dealerów Iveco, gdzie przewidziane są także dodatkowe atrakcje i specjalne oferty promocyjne nowego Daily, jak i w naturalnym środowisku samochodu dostawczego: giełdach owocowo-warzywnych, gdzie sprzedawcy i kupujący będą mogli przetestować pojazdy w warunkach „polowych”.

Wśród dostępnych do testowania modeli znajdą się między innymi: furgony o kubaturze od 10,8 m³ do 18 m³, podwozie ze skrzynią ładunkową mieszczącą 10 palet, przeznaczone do transportu międzynarodowego oraz podwozie z kontenerem piekarniczym. Flotę wzbogacą również pojazdy demo poszczególnych dealerów.

Każda osoba, która odbędzie jazdę testową i podzieli się swoimi wrażeniami wypełniając formularz oceny pojazdu, otrzyma zestaw upominków IVECO. Dodatkowo zaprezentowana zostanie nowa aplikacja mobilna New Daily, która przybliży zalety nowego modelu.

Iveco, we współpracy z producentem opon Michelin oraz siecią serwisową Euromaster, przygotowała także mobilną stację kontroli opon. Na specjalnym stanowisku kierowcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat doboru odpowiedniego ogumienia oraz uzyskać porady dotyczące optymalnego wykorzystania opon już posiadanych na pojeździe.

Harmonogram Nowy Daily Roadshow

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

77.252.178.*, 1 lipca 2014, 17:25 0 0

Obiektu dealera z Krakowa lepiej nie oglądać...

Odpowiedz