Goodyear TruckForce skraca czas reakcji

7 lipca 2014, 14:41

W 2013 roku w Europie czas od przyjęcia zgłoszenia przez sieć serwisową TruckForce do ponownego włączenia się pojazdu ciężarowego do ruchu wynosił 138 minut. Sieć pomogła w ponad 10 000 zdarzeń drogowych.

Sieć Goodyear TruckForce obejmuje prawie 2 000 dostawców usług w 28 europejskich krajach. Każdy punkt TruckForce posiada niezbędne wyposażenie i wyszkolonych pracowników do rozwiązywania wszelkich problemów związanych z ogumieniem. Jeżeli pojazd wymaga pomocy przy drodze, na przykład z powodu przebicia opony, kierowca łączy się z czynnym przez całą dobę centrum obsługi Goodyear Serviceline24h, które wysyła najbliższy pojazd pomocy drogowej.

Goodyear dostarcza najszerszy zakres dedykowanych usług w branży, w skład których wchodzi właśnie sieć serwisów TruckFroce, usługi pomocy drogowej Serviceline24h, a także internetowy system zarządzania FleetOnlineSolutions. Firma oferuje również specjalnie przygotowaną stronę www.serviceline.24assist.eu/mobile zoptymalizowaną dla telefonów komórkowych, która umożliwia kierowcom łatwy kontakt z centrum obsługi Serviceline24h.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!