Europart na KAC-u

8 lipca 2014, 6:15

W ostatnią sobotę czerwca przedstawiciele firmy Europart uczestniczyli w Międzynarodowym Zlocie Kierowców Aut Ciężarowych – KAC 2014. Impreza, jak co roku, odbyła się na terenie popularnej stacji paliw w Deszcznie, a jej gościem specjalnym był Robert Burneika.

Zlot tradycyjnie rozpoczął się oczekiwaniem przez kierowców i mieszkańców gminy konwoju jadącego z Deszczna do Gorzowa i z powrotem na stację paliw. Głośne klaksony nadjeżdżających aut słychać już było z odległości kilku kilometrów.

Na zaproszonych gości, ich rodziny i wszystkie zgromadzone osoby czekało wiele atrakcji. W krótkim czasie szyję każdego z uczestników imprezy zdobiły żółto-niebieskie smycze zakładane przez hostessy Europart. W trakcie imprezy organizowane były zawody w siłowaniu na rękę. Miłośnicy sportów siłowych mieli także okazję podziwiać zmagania najsilniejszych mężczyzn z województwa, przy okazji IV Lubuskich Mistrzostw Strong Men.

Gościem specjalnym imprezy był Robert Burneika, znany wszystkim jako Hardkorowy Koksu. Hostessy Europart uczestniczyły również w zmaganiach siłaczy podczas jednej z licznych konkurencji. Nie zabrakło ich również podczas wielkiego finału, gdzie wręczały nagrody ufundowane przez Europart.

– „Co roku staramy się stworzyć kierowcom i ich rodzinom odpowiedni klimat, by mogli choć na chwilę zapomnieć o problemach i w swobodnej atmosferze spędzić czas z kolegami po fachu” – podsumowuje Zbigniew Dusiński, główny organizator zlotu.

Pasjonaci sportów wodnych mogli śledzić zmagania wioślarzy, które poprowadził m. in. Marek Łbik – kajakarz, medalista olimpijski z Seulu i dwukrotny mistrz świata w tej dyscyplinie sportu. Kierowcy mogli sprawdzić swoje umiejętności zasiadając za sterami DAF-a XF i zmierzyć swoje możliwości w konkursie jazdy precyzyjnej.

Zwieńczeniem imprezy było pojawienie się zespoły Łzy, gwiazdy tegorocznego zlotu. Na koniec imprezy był pokaz sztucznych ogni i dyskoteka pod gołym niebem do późnych godzin nocnych.

Ze względu na budowę autostrady, impreza po raz ostatni odbyła się na terenie stacji paliw w Deszcznie. Z tego też powodu, jak zapewnia Pan Zbigniew Dusiński, w latach przyszłych imprezy będą organizowane najprawdopodobniej na terenie innego województwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!